5 Nisan 2017 Çarşamba

Diadermine Cilt Arındırıcı Peeling

Akne oluşumuna müsait ve T diye tabir edilen bölgesi siyah noktalı bir cilt tipim olduğundan,yüz temizleme ve bakım ürünlerini de bu sorunları göz önünde bulundurarak seçiyorum.Daha önce sırf peeling etkili bir ürün kullanmamıştım.Yüz yıkama jeli&peeling içerikli bir yüz yıkama jelim olmuştu ama bu sefer sırf peeling özellikli ve de sevdiğim bir marka olan Diadermine'in Cilt Arındırıcı Peelingini görünce alıp denemek istedim.3-4 ay önce BİM marketten 8,45 TL.'ye aldığım peelingin 100 ml.lik ebadı,benim haftada sadece 1 kez yapmayı aklıma getirmem nedeniyle uzun süreli kullanmama neden oldu.
Normal,karma ve yağlı ciltler için kullanıma uygun olan peelingin en büyük özelliği içerdiği beyaz çay,gingseng özü ve deniz kumu tanecikleri sayesinde cildi kirden arındırması,cilt problemlerine karşı savaşması ve gözenekleri derinlemesine arındırması.Ambalajın önündeki ve arkasındaki açıklamaları aşağıdaki fotoğraflarda okuyabilirsiniz.
Kullanımı;gözle ve ağızla temas ettirmeden haftada 2-3 defa temizlenmiş ve nemli cilde nazikçe masaj yaparak uygulama şeklinde olan peeling aynı zamanda vücut peelingi olarak ta kullanılabiliyor.
Yapısı,dokusu ve rengi deniz kumunu andıran peelingin çok hafif bir kokusu var.Yüzüme uygulama sırasında gerçekten de o deniz kumu tanecikleri kendini hissettiriyor.Yalnız deniz kumu taneciği derken öyle kocaman tanecikler gelmesin aklınıza,sanırım tuz zerreciği kadar desem yeridir.Uygulama sonrası siyah noktaların temizlendiğini ve gözeneklerimin gerçekten de açıldığını,cildimin ferahladığını fark ettim.Düzenli kullanımda siyah noktaları temizleme ve yeni sivilce oluşumunu engelleme üstünde büyük etkisi var bu ürünün bence.Diadermine ürünlerini zaten severek kullanıyordum ve Diadermine Cilt Arındırıcı Peeling de peeling anlamında tamamen hakkını veren ve beklentilerimi karşılayan bir ürün oldu benim..

Benzer Yazılar

16 yorum:

 1. bu güzel bir ürüne benziyor :) güle güle kullan

  YanıtlaSil
 2. Güle güle kullan. Fiyatı da uygun bir ürünmüş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim.Fiyatına göre beklentilerimi karşılıyor :)

   Sil
 3. güle güle kullan canım gayet güzel bir ürüne benziyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım evet güzel ve işe yarayan bir ürün benim için :)

   Sil
 4. Faydalı bir yazı olmuş ellerine sağlık, güle güle kullan :))

  YanıtlaSil
 5. I don't know if Diadermine sells that product in Portugal. I need to check it :)

  *i'm following

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you for the follow-up. I will be visiting you as soon as possible...

   Sil
 6. Birkaç sene önce kullanmıştım ve cildimde iriteye neden olmuştu. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her ürün her cilde iyi gelmiyor ne yazık ki...

   Sil
 7. Merhabalar, 15 yaşındayım sivilce ve siyah noktalara karşı bir ürün arıyorum. Ne tavsiye edersiniz :) Sivilcelerim fazla değil ama bitmesini istiyorum daha önce garnier 3ü bir arada kullandım ve sivilcelerim 1ken 3 oldu :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba.Bu konuda şu ürünü kullanın iyi gelir demem doğru olmaz.Herkesin cilt yapısı ve cildinin ihtiyacı olan ürün farklı.Özellikle sivilceye ve akneye müsait ciltlerin tavsiye üzerine bir ürün kullanmasındansa cildiye uzmanının önerdiği tedavi doğrultusunda ürün kullanmasını tavsiye ederim..

   Sil